Loading...
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Burn Out (2017) HD

Burn Out (2017) HD

Pilot the day, go faster at night Jan. 03, 2018 107 Min.
Your rating: 1
8.2 5 votes
Loading...

Video trailer

Foto

Synopsis

Toni punon në një magazinë, por është i apasionuar pas motorit dhe më në fund, ka një mundësi për t’u bërë profesionist. Por Lejla, ish-gruaja dhe nëna e djalit të tij, është në borxhe me disa mafiozë. Për të ndihmuar atë, Toni do të duhet të rrezikojë jetën dhe pasionin…

Loading...
Original title Burn Out
TMDb Rating 6.6 37 votes
Loading...