Loading...
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Empire (2002) HD

Empire (2002) HD

Two worlds collide. Dec. 06, 2002 90 Min.
Your rating: 10
10 2 votes
Loading...

Video trailer

Foto

Director

Franc. Reyes
Director

Aktoret

Synopsis

Një tregtar droge i suksesshëm nga Bronx-i jugor, i cili mallin e tij e quan “Perandoria” i kthen shpinën të gjithë miqve të tij besnik dhe i jep para një ndërmjetësi të pabesë nga Wall Street-i.

Loading...
Original title Empire
TMDb Rating 6.4 43 votes
Loading...