Loading...
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Let's Kill Grandpa (2017) HD

Let's Kill Grandpa (2017) HD

Oct. 17, 2017 79 Min.
Your rating: 0
0 0 votes
Loading...

Video trailer

Foto

Director

Brian Gianci
Director

Aktoret

Synopsis

Një person i pushuar nga puna dhe në vështirësi ekonomike është joshur në një komplot të përgjakshëm të familjes për të vrarë gjyshin e gruas së tij në ditën e Krishtlindjeve…

Loading...
Original title Let's Kill Grandpa
Loading...