Loading...
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
London Boulevard (2010) HD

London Boulevard (2010) HD

Not every criminal wants to be one. Nov. 10, 2010 (USA, UK) 103 Min. R
Your rating: 0
10 1 vote
Loading...

Video trailer

Foto

Synopsis

“London Boulevard” është historia e një burri të sapo dalë nga burgu i cili bie në dashuri me një vajzë të re, yll i ri kinemaje, dhe e gjen veten në mes të një dueli me një gangster të paskrupullt.

Loading...
Original title London Boulevard
IMDb Rating 6.2 41,562 votes
TMDb Rating 5.7 221 votes
Loading...