Loading...
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Operation Mekong (2016) HD

Operation Mekong (2016) HD

Sep. 30, 2016 (China, Hong Kong) 140 Min. N/A
Your rating: 0
10 1 vote
Loading...

Video trailer

Foto

Synopsis

Bazuar në ngjarjet e vërteta të njohura si Masakra e Mekongut, ku 2 anije kineze u zunë në pritë dhe vdiqën 13 peshkatarë, Kina ngriti menjëherë një grup të veçantë, për të shkatërruar organizatën Trekëndëshi i Artë që bënte ligjin në lumë dhe tek zonat përreth.

Loading...
Original title Mei Gong He Xing Dong
IMDb Rating 6.8 1,822 votes
TMDb Rating 7 21 votes
Loading...