Loading...
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Rust Creek (2018) HD

Rust Creek (2018) HD

Choose your prey carefully Jan. 04, 2019 108 Min.
Your rating: 0
9.7 3 votes
Loading...

Video trailer

Foto

Synopsis

Një studente e shkëlqyer humbet rrugës për në një intervistë pune. Një kthesë e gabuar e bën të ngecë në pyjet e Kentakit. Ajo duhet të mbrojë veten nga faktorët e ashpër të natyrës si dhe nga një bandë kriminelësh të pamëshirshëm. Si pasojë, detyrohet të krijojw një aleancë të ankthshme me një vetmitar të panjohur, qëllimet e të cilit janë të panjohura….

Loading...
Original title Rust Creek
IMDb Rating 5.5 votes
TMDb Rating 5.3 10 votes
Loading...