Loading...
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Silent Trigger (1996) HD

Silent Trigger (1996) HD

The Terms are Clear. Kill or be Killed. Jun. 26, 1996 (Canada, UK) 93 Min. R
Your rating: 10
10 5 votes
Loading...

Video trailer

Foto

Synopsis

Waxman është një ish-ushtar i forcave speciale i cili tani është duke punuar si një vrasës i profilit të lartë për një agjenci të fshehtë të qeverisë. Kur një mision i fshehtë shkon tmerrësisht keq, Waxman dhe shoku i tij vrasësi Clegg bëhen objektiva kryesorë të agjencis.

Loading...
Original title Silent Trigger
IMDb Rating 5.6 2,859 votes
TMDb Rating 4.8 17 votes
Loading...