Loading...
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
The Captive (2014) HD

The Captive (2014) HD

When hope is all you have. Jun. 10, 2014 (USA) 112 Min. R
Your rating: 10
9 5 votes
Loading...

Video trailer

Foto

Synopsis

Tetë vjet pas zhdukjes së Kassandras, disa incidente shqetësuese tregojnë se ajo është ende gjallë. Policia, prindërit dhe vetë Kassandra, do të përpiqen të zbulojnë misterin e zhdukjes së saj.

Loading...
Original title The Captive
IMDb Rating 5.9 21,602 votes
TMDb Rating 5.8 294 votes
Loading...