Loading...
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
The Gambler (2014) DVDSCR

The Gambler (2014) DVDSCR

The only way out is all in Dec. 25, 2014 (USA) 111 Min. R
Your rating: 0
10 2 votes
Loading...

Video trailer

Foto

Director

Rupert Wyatt
Director

Aktoret

Synopsis

Borxhi i profesorit pijanec dhe kumarxhiut Xhim Benet bën që ai të marrë para hua nga nëna e tij dhe nga një huadhënës me interes të lartë. Situatën e tij e ndërlikon më tepër marrëdhënia me një nga studentet e tij. Do e rrezikojë jetën e tij Beneti për një shans të dytë?

Loading...
Original title The Gambler
IMDb Rating 6.0 51,948 votes
TMDb Rating 5.7 485 votes
Loading...