Loading...
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
The Invitation (2015) HD

The Invitation (2015) HD

There is nothing to be afraid of Aug. 05, 2015 (USA) 100 Min. NOT RATED
Your rating: 0
0 0 votes
Loading...

Video trailer

Foto

Synopsis

Ndërsa pranon një ftesë për darkë në ish-shtëpinë e tij, një burrë mendon se ish-gruaja e tij dhe burri i saj i ri kanë qëllime të liga për mysafirët e tyre.

Loading...
Original title The Invitation
IMDb Rating 6.7 38,070 votes
TMDb Rating 6.4 339 votes
Loading...