Loading...
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Zero Dark Thirty (2012) HD

Zero Dark Thirty (2012) HD

The Greatest Manhunt in History Dec. 19, 2012 (USA) 157 Min. R
Your rating: 0
8 2 votes
Loading...

Video trailer

Foto

Director

Aktoret

Joel Edgerton isPatrick - Squadron Team Leader
Patrick - Squadron Team Leader
Chris Pratt isJustin - DEVGRU
Justin - DEVGRU
Kyle Chandler isJoseph Bradley
Joseph Bradley
Edgar Ramírez isLarry from Ground Branch
Larry from Ground Branch

Synopsis

–Fituesi i çmimit Oskar për vitin 2013 historia e vërtetë e gjuetisë më të gjatë të një njeriu në historinë e Shteteve të Bashkuara të Amerikes Liderit famëkeq të AlKaedes Osama Bin Laden. Pas sulmeve të shtatorit 2001 dhe deri në vdekjen e tij në 6 maj 2011 në duart e Skuadrës speciale S.E.A.L…

Loading...
Original title Zero Dark Thirty
IMDb Rating 7.4 224,741 votes
TMDb Rating 6.6 1507 votes
Loading...