Marco Polo

Marco Polo

Dec. 12, 2014
Your rating: 10
7.3 18 votes

Krijues

John Fusco
Creator

Aktoret

Benedict Wong isKublai Khan
Kublai Khan
Joan Chen isEmpress Chabi
Empress Chabi
Zhu Zhu isKokachin
Kokachin

Video trailer

Foto

Permbledhje

Një aventurë epike që ndjek vitet e hershme të eksploruesit të famshëm, ndërsa ai udhëton në rrugën mëndafshi ekzotike në oborrin e madh të Kublai Khan. Por Marco shpejt zbulon se lundrimi në botën e Khanit të lakmisë, tradhëtisë, intrigave seksuale dhe rivalitetit do të jetë sfida e tij më e madhe, megjithëse ai bëhet shok i besuar ndaj Khanit në përpjekjen e tij të dhunshme për t’u bërë perandori i Botës.

Loading...
Titulli origjinal Marco Polo
Data e pare Dec. 12, 2014
Data e fundit Jul. 01, 2016
Sezoni 2
Serit 11
Statusi Returning Series

Seasons and episodes

1 Season 1 Dec. 12, 2014
1 Season 1 Dec. 12, 2014
Loading...